top of page

Türkiye'nin Tek Teşekkür Belgeli Eğitim Kurumundan Meme Ucu (Areola) Simülasyonu Eğitimi Alın, Kariyerinize Yeni Bir Adım Atın!

 •  Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

 • Teşekkür Belgeli Tek Eğitim Kurumu

 •  Deneyimli ve Uzman Eğitmenlerden İnteraktif Eğitim

 • Pratik Uygulama İmkanlarıyla Gerçek Dünya Deneyimi

 • Sektörde Rekabetçi Olmak İçin Gerekli Olan Bilgi ve Becerilerin Kazandırılması

 • Kişiye Özel Eğitim Programları ve Danışmanlık

 •  Modern ve Güvenli Eğitim Ortamı

Numaranızı Bırakın,
Hemen Sizi Arayalım!

Farkı "Fark" Yaratır

Meme Ucu (Areola) Simülasyonu Eğitimi | Yüksel Biçer Akademi

Meme ucu (areola) simülasyonu eğitimi, estetik sektöründe uzmanlaşmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Yüksel Biçer Akademi, bu alanda en iyi eğitim ve uygulamaları sunmaktadır.

Eğitim İçeriği:

 • Meme ucu (areola) simülasyonu teknikleri

 • Uygulama becerileri ve pratik çalışmalar

 • Müşteri danışmanlığı ve ihtiyaç analizi

 • Hijyen ve sterilizasyon standartları

Eğitimimiz, deneyimli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Katılımcılar, bu kurs sayesinde meme ucu (areola) simülasyonunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaklar ve kariyerlerinde daha da ilerleyebileceklerdir.

Daha Fazla Bilgi ve Kayıt İçin: Yüksel Biçer Akademi'ye şimdi katılın ve kariyerinizde bir adım öne geçin. Kayıt ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin veya web sitemizi ziyaret edin.


MEME UCU SİMÜLASYONU

Meme ucu simülasyonu özel eğitim ve deneyim gerektiren bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.


Meme ucu simülasyonu meme cerrahisi geçirmiş olan kişilerin meme uçlarının görünümünü düzeltilmesi amaçlanır. Bu aynı zamanda kişinin benlik saygısını geliştirmek açısından da psikolojik açıdan da faydalanır.


Meme ucu ve areola denen çevresindeki koyu renkli kısım memenin en önemli parçalarındandır. Meme ucu simülasyonu işte tam burada devreye girer. Özel makina ve boyalarla meme ucu kozmetik olarak taklit edilerek kalıcı bir meme ucu ve areola görünümü yaratılır. Bu şekilde hasta geçirmiş olduğu meme cerrahisi sonrasında göğüsün de ki kötü görüntüden ve meme başı yokmuş hissinden kurtulmuş olur.Eğitim sonu:

Yüksel hocamız tarafından sektördeki yirmi yıllık tecrübelerinin aktarıldığı, sektörel anlamda verilen bilginin yanı sıra; özel fotoğrafçılarımız ve sosyal medya uzmanlarımız tarafından algı yönetimi, satış pazarlama, sosyal medya yönetimi, doğru ışık, doğru açı ve fotoğraf çekimi hakkında öğrencilerimiz bilgilendirilir.


Sektördeki markalaşma süreçlerine katkı sağlayacak şekilde öğrencilerimizi donanımlı hale getirip, akademi olarak gelişimleri kısmında yanlarında olabileceğimiz bir süreç yaratıyoruz.

Yüksel Biçer

Yüksel Biçer

CEO / EğitimciYüksel Biçer Akademi
wclock

15+

Kariyer Eğitimi
wgraduated

14000+

Mezun Öğrenci
wteacher

25+

Sektör Deneyimi
wbest

%100

Eğitim Başarısı
GERİ BİLDİRİM VE YORUMLAR
Meme Ucu Simülasyonu Eğitimi

Meme Ucu Simülasyonu Eğitimi

Yüksel Biçer Akademi'de profesyonel meme ucu (areola) simülasyonu eğitimi alın. Uzmanlarımızdan kaliteli eğitimlerle estetik sektöründe uzmanlaşın. Detaylar için sitemizi ziyaret edin.

Bir Yorum Bırakın

Eğitim ve hizmetlerimizle ilgili sizden gelen yorumlara değer veriyoruz.

Bizi Değerlendirin

Yorum ve görüşünüz için teşekkür ederiz.

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

bottom of page