top of page

YÜKSEL BİÇER | AKADEMİ

14.000’in üzerinde ve artmaya devam eden öğrenci kapasitesi ile Türkiye ve Dünya genelinde mezunlar vermektedir. Yüksel Biçer Akademi'de verilen belgelendirme programından mezun olan öğrencilerimize aldıkları belge ile iş yeri açabilme ve iş yerinde çalışabilme olanağı sunulmaktadır.

2004 yılında güzellik sektöründe Ankara’da temelleri atılan Yüksel Biçer Akademi, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı hizmet vermekte olup, 2005 yılında iş hayatına selektif kozmetikle başlayıp profesyonel makyajla devam eden, 2008 yılında ise kalıcı makyaj uygulamaları ve eğitimleri ile sektöre yön veren Uluslararası bir markadır. Türkiye’de ise patentli kıl teknikleri ve ISO 9001 Kalite Tescil ödülünü alan tek eğitim kurumudur.

Akademi’nin hedefi; Uluslararası standartlarda eğitim vererek, öğrencilerimizin vizyonunun gelişmesine katkı sağlamak ve meslek sahibi olmalarına yardımcı olmaktır.

2008-2020 yılları arasında 7.500'ün üzerinde ve artmaya devam etmekte olan öğrenci kapasitesi ile Türkiye ve Dünya genelinde mezun vermektedir. Yüksel Biçer Akademi’de verilen belgelendirme programıyla mezun olan öğrencilerimize iş yeri açabilme ve iş yerinde çalışabilme olanağı sunulmaktadır.

Uluslararası sertifika programıyla; Dünya genelinde geçerli olan Estetisyenlik ve Kalıcı Makyaj Elektronik Sertifikalarımız verilmektedir. Akademimizde verilen Elektronik Sertifika ile öğrencilerin mezun olduktan sonra kariyer hedef ve planlamalarına da katkı sağlamaktadır.

Uzman eğitmen kadromuzla Yüksel Biçer Akademi bünyesinde verilen hizmetler ve eğitimler; Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu, Kalıcı Makyaj Eğitimi, Microblading Eğitimi, Saç Simülasyonu Eğitimi (Scalp Pigmentation), Meme ucu Eğitimi (Areola Pigmentation), Medikal Kalıcı Makyaj Eğitimi, Profesyonel Makyaj Eğitimi, İpek Kirpik Eğitimi, Kirpik Lifting Eğitimi, Kirpik Laminasyonu Eğitimi, Kaş Silme Eğitimi, Kaş Vitamini, Kaş Laminasyonu, Protez Tırnak Eğitimi(Nail-art) ve diğer birçok konuda eğitim vermektedir.

Yüksel Biçer Akademi bünyesinde Dünya markası olmak ve ertelediğiniz hayallerinizi gerçekleştirmek için sizler de ailemize katılmak ister misiniz? Sadece hayal et..

KURUMUMUZ

ULUSLARARASI SERTİFİKALAR

ÖZELLİKLERİMİZ