4 gün önce

Siz yeter ki öğrenmek isteyin... Yüksel Hocam a çok teşekkür ederim 🙏

6 gün önce

Yüksel Biçer Akademiden eğitim aldım, çok memnun kaldım, her konuda mükemmel ötesi bir kurum hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, yaptığı işte gerçekten iyi olmak isteyenler için doğru adres

6 gün önce

İyiki sizi tanıdım iyiki ailenizin bir bireyi oldum sizin sayenizde çok güzel işler başarıcaz diğer akedemilerden farkınız doğalığınız samimiyetiniz sizi çok seviyorum yüksel hocam güzel ekibinizle yolunuz açık olsun👏👏🥰❤️

KALICI MAKYAJ EĞİTİMLERİ İLE BUGÜNE KADAR BİNLERCE KURSİYER YETİŞTİRDİK.BU BÜYÜK ORGANİZASYON İÇİNDE YER ALMAK VE SEKTÖRÜN EN GÖZDE MESLEĞİNİ SİZ DE ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Bilindiği üzere koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda, 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyette bulunan özel çeşitli kurslar da geçici süreyle tatil edildi. Ancak 27 Mart tarihli genelgede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeni bir açıklama geldi. Neydi bu açıklama?; ” Koronovirüs için alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımızca verilen ara süresince ilgi Makam Oluru doğrultusunda 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyet yürüten özel çeşitli kurslar, özel hizmet içi eğitim merkezleri, özel uzaktan öğretim kurslarının uyguladığı programlarının sadece teoriye yönelik derslerinin söz konusu kurumların uzaktan öğretime yönelik yeterli alt yapılarının bulunması halinde kurumların ve kurumda kaydı bulunan kursiyerlerinin de talebi doğrultusunda uzaktan öğretim yoluyla yapılması hususunda; şeklinde bir izin geldi.

Biz de hemen kolları sıvadık ve teknik altyapımızı kurduk. Bununla da yetinmeyip çok özel bir eğitim seti hazırlayarak evlerinize kadar gönderdik. Online – yüzyüze eğitim için gerekli çalışmaları tamamlayıp mevcut ve yeni kursiyerlerimizle iki adet eğitimi tamamladık.6 gün dolu dolu bir eğitim verdik. Biz sizin için her şeyi düşündük ve planladık. Bugüne kadar binlerce kursiyer yetiştirdik ve bu imkanları O’nlara sunduk. Siz de bu büyük organizasyon içinde yer almak ve yüzyılın en gözde mesleğini öğrenmek istiyorsanız bizi hemen arayın.

SİZİN İÇİN NELER HAZIRLADIK?

Online Eğitim Seti: Online Kalıcı Makyaj Eğitimi ile ilgili gereken tüm ekipmanları tarafınıza kargoyla gönderiyoruz.

İşte size ücretsiz olarak gönderdiğimiz malzemelerin listesi

– Kalıcı Makyaj Cihazı PMU ( 6700 TL satış değeri olan ve kurumumuza özel olarak üretilen cihazdır)

Kalıcı Makyaj Cihazı, Online  [ Eğitim+Cihaz ] Eğitim Paketi alan Kursiyerlerimize Hediye Verilecektir.

PMU Cihazı SINIRLI Sayıda Olduğundan Bu Fırsatı Kaçırmayın

ONLINE KALICI MAKYAJ EĞİTİMİ BİLGİSİ

6 günlük online olarak teorik ders görüyorsunuz.Saat 12:00 – 17:00 arasında yapılıyor.Ders başlamadan önce size whatsapp üzerinden bir link gönderiyoruz, tıklayarak derse katılım sağlamış oluyorsunuz.                 Eğitim Pazartesi – Cumartesi günleri arasında online olarak verilmektedir. 

1.Gün: Cilt tipleri, cilt tiplerine göre kalıcılık süresi. Tekniklerin olduğu videolar bakım süreci, teknikler neden farklılık gösteriyor. Mikroblading ve Makine arasındaki fark nedir gibi alt yapınız oluşturuluyor. 

– 2.Gün: Göndermiş olduğumuz malzemelerin içerisinde bir yüz şablonu var ve kaş yok, kaş tasarımı nasıl yapılır, altın oran nedir, cetvelle kaş eşitleme bilgileri verildikten sonra sizden tasarım yapmanız istenilecek.Bu yüz şablonlarından fazlaca gönderiliyor ve ev ödevi veriliyor. 

– 3.Gün : Anatomi, pigmentoloji , renk seçimleri ve detayları, renk değişimleri ve nedenleri .Sosyal medya yönetimi fotoğraf çekimi gibi detaylar anlatılacak. 

– 4.Gün : Bir önceki günün kısa bir tekrarı yapılıyor. Patenti Yüksel Biçer’e ait, iki teknik öğreniyorsunuz. Nedir bu teknikler;  Messy ve İskelet Gölgelendirme Kıl Tekniği. Şablonlar üzerinde 3 boyutlu kara kalem çalışmaları yapılıyor,aynı zamanda gölgelendirme, yani pudralama dediğimiz tekniğini de öğreniyorsunuz.Ev ödevleri veriliyor. 

– 5.Gün ve 6.gün Lateks üzerinde cihazla çalışmalar yapılacak. Makineyi nasıl kullanmanız gerekiyor, tutuş açınız , iğneyi nasıl takmanız gerekiyor gibi bilgilerde whatsapp üzerinden sizinle paylaşılacak. 

         

Altı günlük Online Kalıcı Makyaj Eğitimi bittikten sonra sizi İKİ gün Akademimizde misafir ediyoruz.   1.gün Lateks çalışması, 2.gün canlı model uygulamasına geçiliyor. Şehir dışından gelen öğrencilerimize canlı model konusunda biz yardımcı oluyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’ na bağlı bir eğitim kurumu olduğumuz için, alacağınız belgeler MEB onaylı Kalıcı Makyaj yapabilir belgesi olacaktır. Ayrıca Dünya Standartlarında eğitim aldığınıza dair ISO9001 katılım sertifikasına da sahip olacaksınız.

Eğitim bittikten sonra kendinizi yeterli bulmaz iseniz farklı bir eğitim grubuna da misafir öğrenci olarak katılabilirsiniz.

Eğitimde bir üst seviyeye de geçmek ve daha da ilerlemek isterseniz, 3 aşamadan oluşan Bronz, Gümüş ve Gold eğitim seviyelerimiz mevcut.

Bu seviyeler tamamlandığında Yüksel hocamız ile birlikte fuarlarda co-asistanlık yapabilirsiniz.

Şu an randevu alabileceğiniz hiç hizmet yok. Lütfen biraz sonra tekrar deneyin
  • Facebook - Siyah Çember

4 4 4 10 11

©2020, www.yukselbicerakademi.com  Her Hakkı Saklıdır.