top of page

11 Temmuz Cmt

|

Online Kalıcı Makyaj Eğitimi

11 Temmuz 2020 Kalıcı Makyaj Eğitimi

11 Temmuz 2020 Cihaz Hediyeli Online Kalıcı Makyaj Kursu Kalıcı Makyaj Cihazı Hediye Eğitim Seti Ücretsiz Süreç Sonunda 2 Uygulamalı Eğitim ve Canlı Model Uygulaması MEB ve Uluslararası Geçerliliği Olan Sertifika Kendi Yeriniz Yoksa Akademi Bünyesinde Sedye Kiralama Sosyal Medya ve Web Site Desteği

Kayıt Kapalı. Kontenjanımız Doldu
Diğer etkinlikleri gör
11 Temmuz 2020 Kalıcı Makyaj Eğitimi
11 Temmuz 2020 Kalıcı Makyaj Eğitimi

Saat ve Yer

11 Tem 2020 12:00 – 16 Tem 2020 16:00

Online Kalıcı Makyaj Eğitimi

Bu Eğitim Hakkında

  • KALICI MAKYAJ EĞİTİMLERİ İLE BUGÜNE KADAR BİNLERCE KURSİYER YETİŞTİRDİK.BU BÜYÜK ORGANİZASYON İÇİNDE YER ALMAK VE SEKTÖRÜN EN GÖZDE MESLEĞİNİ SİZ DE ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

https://www.yukselbicerakademi.com/online-kalici-makyaj-egitimi

Bilindiği üzere koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda, 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyette bulunan özel çeşitli kurslar da geçici süreyle tatil edildi. Ancak 27 Mart tarihli genelgede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yeni bir açıklama geldi. Neydi bu açıklama?; ” Koronovirüs için alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımızca verilen ara süresince ilgi Makam Oluru doğrultusunda 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyet yürüten özel çeşitli kurslar, özel hizmet içi eğitim merkezleri, özel uzaktan öğretim kurslarının uyguladığı programlarının sadece teoriye yönelik derslerinin söz konusu kurumların uzaktan öğretime yönelik yeterli alt yapılarının bulunması halinde kurumların ve kurumda kaydı bulunan kursiyerlerinin de talebi doğrultusunda uzaktan öğretim yoluyla yapılması hususunda; şeklinde bir izin geldi.

Biz de hemen kolları sıvadık ve teknik altyapımızı kurduk. Bununla da yetinmeyip çok özel bir eğitim seti hazırlayarak evlerinize kadar gönderdik. Online – yüzyüze eğitim için gerekli çalışmaları tamamlayıp mevcut ve yeni kursiyerlerimizle iki adet eğitimi tamamladık.6 gün dolu dolu bir eğitim verdik. Biz sizin için her şeyi düşündük ve planladık. Bugüne kadar binlerce kursiyer yetiştirdik ve bu imkanları O’nlara sunduk. Siz de bu büyük organizasyon içinde yer almak ve yüzyılın en gözde mesleğini öğrenmek istiyorsanız bizi hemen arayın.

Bu Eğitimi Paylaş

bottom of page